BIP

indeks

SZKOŁA NA WIDELCU

logo szkola widelec

CYBERNAUCI

Cyberauci logo for light

Zdrowo i sportowo

BOHATERON

bohater

Małopolska w zdrowej atmosferze

Powietrze

OWOCE W SZKOLE

TalentowiSKO

 

talent

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy niezwykłą osobę - silną, upartą i waleczną. Marzena Surówka ma 20 lat, pochodzi z Rabki-Zdroju, niedawno świetnie zdała maturę i zaczyna studia zaoczne. Od kilku lat zmaga się z ciężką chorobą, w czym próbujemy ją wspierać modlitwą, ciepłymi myślami i bardzo, bardzo potrzebnymi pieniędzmi. Marzenka została serdecznie przyjęta przez naszych uczniów. Dzieci z młodszych klas już od wczoraj szykowały piękne laurki, a starsi uczniowie krótki występ, po którym był czas na bardzo sympatyczną rozmowę przy herbatce i ciasteczkach. Uczniowie szybko nawiązali dobry kontakt z Marzeną, oprowadzili ją po szkole i obiecali utrzymywać znajomość w przyszłości. Cieszymy się, że i dla Marzeny, i dla nas spotkanie to było dużą przyjemnością.

Zobacz zdjęcia.

 

konopnickam

 
 

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem".

Maria Konopnicka

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 9

Wczoraj 17

Wizyt w tym tygodniu 9

Wizyt w tym miesiącu 760

Łącznie wizyt 64113