BIP

indeks

SZKOŁA NA WIDELCU

logo szkola widelec

CYBERNAUCI

Cyberauci logo for light

Zdrowo i sportowo

BOHATERON

bohater

Małopolska w zdrowej atmosferze

Powietrze

OWOCE W SZKOLE

TalentowiSKO

 

talent

 

23.10.2015 r. odbył się XIII Przegląd Recytatorski im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach. Na przeglądzie naszą szkołę reprezentowały 4 osoby i uzyskały świetne wyniki:

Wiktoria Szyszka - wyróżnienie w kategorii gadka klasy I - III

Nikodem Szarlej - III miejsce w kategorii wiersz klasy I - III

Tymoteusz Szarlej - I miejsce w kategorii wiersz klasy IV - VI

oraz najmłodsza  reprezentantka Amelia Szyszka recytowała wiersz w kategorii przedszkola i klasy 0 - niestety nie udało się zająć miejsca na podium, ale wszystko przed nią.

Natomiast w dniu wspomnienia św. Jana Pawła II – 22 października 2015 roku w Szkole Podstawowej w Podszklu miały miejsce uroczystości obchodów Dnia Patrona, a także ogłoszenie wyników IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno – Poetyckiego pod hasłem: „Jan Paweł II – Twórca Światowych Dni Młodzieży”. Konkurs miał na celu m.in. zmotywowanie uczniów do poznawania historii Światowych Dni Młodzieży oraz inspirowanie do aktywności twórczej. Trzech uczniów naszej szkoły wzięło udział w tym dziele: Hosana Ewelina z kl. VI (praca literacka – wywiad), Wiktoria Komperda kl. V (praca plastyczna) oraz Tymoteusz Szarlej z kl. V (praca literacka - wywiad). Dziewczęta otrzymały dyplomy za udział, natomiast Tymoteusz został laureatem części literackiej. Zdobył I miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!


Zobacz zdjęcia.

konopnickam

 
 

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem".

Maria Konopnicka

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 7

Wczoraj 17

Wizyt w tym tygodniu 7

Wizyt w tym miesiącu 758

Łącznie wizyt 64111