BIP

indeks

SZKOŁA NA WIDELCU

logo szkola widelec

CYBERNAUCI

Cyberauci logo for light

Zdrowo i sportowo

BOHATERON

bohater

Małopolska w zdrowej atmosferze

Powietrze

OWOCE W SZKOLE

TalentowiSKO

 

talent

IMAG1203W dniu 09. 10. 2019 r. w ramach programu „Młodzi głosują” odbyły się w naszej szkole młodzieżowe wybory parlamentarne .  Akcja  "Młodzi głosują" organizowana jest przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i ma celu zwiększenie uczestnictwa młodych ludzi w życiu publicznym, w tym zachęcenie ich do świadomego udziału w wyborach.

Ogólnopolskie wyniki głosowania uczniów można zobaczyć na stronie:

https://mlodziglosuja.pl/.

W naszej szkole w organizację wyborów przygotowali uczniowie klasy VIII.

Komisja wyborcza w składzie: Natalia Bosak, Edyta Czyszczoń, Piotr Długopolski, Aleksandra Grzybacz, Patryk Harkabuz, Anna Kierpiec, Mary Łabuda i Jakub Możdżeń nadzorowała sprawny i zgodny z procedurami przebieg szkolnych wyborów, których wyniki prezentujemy poniżej:

 

wykres

 

 

 

 

konopnickam

 
 

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem".

Maria Konopnicka

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 0

Wczoraj 8

Wizyt w tym tygodniu 8

Wizyt w tym miesiącu 71

Łącznie wizyt 67267