W piątek 25. 10. 2019 r. mieliśmy okazję okazję na żywo oglądać efektowne zwycięstwo Klubu Hokejowego Podhale nad Górniczym Klubem Sportowym Tychy. Dzięki uprzejmości członków i kibiców nowotarskich "Szarotek", którzy zapewnili nam transport i bilety mogliśmy uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu. Ranga meczu była tym większa, że GKS Tychy to aktualny mistrz Polski, który w dodatku pięć ostatnich spotkań z "Szarotkami" w Nowym Targu wygrał. Oczywiście do tego zwycięstwa przyczynili się również uczniowie naszej szkoły, którzy efektywnym dopingiem wspomagali nasz zespół. Docenił to nawet trener GKS Tychy Andriej Gusov stwierdzając, że "kibice stworzyli niesamowitą atmosferę na trybunach".

Gorący doping sprawił, że nikomu nie było zimno, a po meczu zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Już nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu na mecz naszej drużyny ...

Zobacz zdjęcia.

konopnickam

 
 

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem".

Maria Konopnicka

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 32

Wczoraj 26

Wizyt w tym tygodniu 87

Wizyt w tym miesiącu 395

Łącznie wizyt 62968