BIP

indeks

SZKOŁA NA WIDELCU

logo szkola widelec

CYBERNAUCI

Cyberauci logo for light

Zdrowo i sportowo

BOHATERON

bohater

Małopolska w zdrowej atmosferze

Powietrze

OWOCE W SZKOLE

TalentowiSKO

 

talent

 

Długo oczekiwany dzień nadszedł! W naszej szkole znowu zawitał święty Mikołaj! Szczególnie ekscytują się tym wydarzeniem uczniowie z klas 0-III i dziś także wprost nie mogli się doczekać wizyty świętego. W pięknie przystrojonej sali święty Mikołaj wręczał prezenty grzecznym dzieciom, a innych w naszej szkole nie ma! Klasy starsze obchodziły mikołaki w swoim gronie. Było wesoło i bardzo czerwono.

Dziękujemy, święty Mikołaju, nie zapomnij o nas za rok!

 

Zobacz zdjęcia.

 

 

konopnickam

 
 

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem".

Maria Konopnicka

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 7

Wczoraj 17

Wizyt w tym tygodniu 7

Wizyt w tym miesiącu 758

Łącznie wizyt 64111