21 listopada 2025 r. w Leśnicy Groniu odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień laureatom tegorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Świeci Podhala, Spisza i Orawy”.
Z radością informujemy, że spośród 424 prac nadesłanych na konkurs wyróżnienie otrzymała nasza uczennica, Maria Możdżeń.
Serdecznie gratulujemy Marysi i życzymy jej dalszych sukcesów!

