BIP

indeks

SZKOŁA NA WIDELCU

logo szkola widelec

CYBERNAUCI

Cyberauci logo for light

Zdrowo i sportowo

BOHATERON

bohater

Z KULTURĄ MI DO TWARZY

Małopolska w zdrowej atmosferze

Powietrze

OWOCE W SZKOLE

Informacja tekstem łatwym do czytania - ETR

 

dostępnosc

 

Kolejnym punktem dnia była praca w klasach - uczniowie wykonywali wspólnie ilustrację do wybranego utwory Marii Konopnickiej. Za ciężką pracę twórczą Pan Dyrektor nagrodził uczniów słodyczami.

Następnie wszystkie dzieci wraz z nauczycielami i rodzicami przemaszerowali do kościoła na uroczystą mszę świętą, podczas której szczególnie modliliśmy się za rodziców.Po powrocie do szkoły odbyła się uroczystość właśnie dla nich. Przedstawiciele klas IV-VI już na wstępie wywołali okrzyki podziwu, ponieważ w świetnym stylu i z bardzo poważnymi minami zaprezentowali  poloneza. Taniec był bardzo efektowny i uczniowie zabrali zasłużone brawa.

Po starszych uczniach wystąpili ich młodsi koledzy z klas 0-III prezentując wiersze i piosenki dla rodziców. Kulminacyjnym punktem programu była inscenizacja "Czerwonego Kapturka". Po raz kolejny najmłodsi zachwycili talentem, strojami i rekwizytami - na stoliku chorej babci znalazł się nawet Amol...

Na koniec uroczystości Pan Dyrektor złożył mamom i tatom życzenia. Dzieci wróciły do domów, a rodzice mieli czas na kawę i ciasteczko.

Zobacz zdjęcia!


konopnickam

 
 

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem".

Maria Konopnicka