BIP

indeks

SZKOŁA NA WIDELCU

logo szkola widelec

CYBERNAUCI

Cyberauci logo for light

Zdrowo i sportowo

BOHATERON

bohater

Małopolska w zdrowej atmosferze

Powietrze

OWOCE W SZKOLE

TalentowiSKO

 

talent

 

logofundacja2Nasza szkoła wzięła udział w Programie Grantowym Fundacji ING Dzieciom, którego "celem jest wsparcie działań niezbędnych do prowadzenia edukacji, wychowania, terapii oraz zapewnienia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie epidemii wirusa SARS-CoV-2". Miło nam poinformować, że wniosek naszej szkoły został rozpatrzony pozytywnie i jako jedna z trzydziestu organizacji w całej Polsce otrzymała fundusze na zakup potrzebnych materiałów. Infomację  można przeczytać tutaj: GRANTY

 

 

konopnickam

 
 

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem".

Maria Konopnicka