BIP

indeks

SZKOŁA NA WIDELCU

logo szkola widelec

CYBERNAUCI

Cyberauci logo for light

Zdrowo i sportowo

BOHATERON

bohater

Z KULTURĄ MI DO TWARZY

Małopolska w zdrowej atmosferze

Powietrze

OWOCE W SZKOLE

TalentowiSKO

 

talent

Uczniowie naszej szkoły brali udział w XVIII Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik zorganizowanym w Gminnym Centrum Kultury w Spytkowicach (w tym roku w wersji online...). Z wielką przyjemnością informujemy o wynikach:

Karol Jędraszczak, kl. III - I miejsce (kategoria I-III)

Amelia Szyszka, kl. IV - III miejsce (kategoria IV-VI)

Wiktoria Szyszka, kl. VIII - I miejsce (kategoria VII-VIII)

Dziękujemy za zaangażowanie mamom- pani Iwonie Jędraszczak i pani Magdalenie Szyszce oraz nauczycielkom - pani Ewie Bachledzie- Domagale i pani Ilonie Traczyk-Bożek  za wzorowe przygotowanie naszych uczniów do konkursu, a samym zwycięzcom składamy SERDECZNE GRATULACJE i życzymy dalszych sukcesów.

Efekt współpracy można zobaczyć poniżej. Zapraszamy.

 

 

 

 

 

konopnickam

 
 

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem".

Maria Konopnicka