BIP

indeks

SZKOŁA NA WIDELCU

logo szkola widelec

CYBERNAUCI

Cyberauci logo for light

Zdrowo i sportowo

BOHATERON

bohater

Z KULTURĄ MI DO TWARZY

Małopolska w zdrowej atmosferze

Powietrze

OWOCE W SZKOLE

Informacja tekstem łatwym do czytania - ETR

 

dostępnosc

W naszej szkole każdego roku przeprowadzana jest akcja „Góra Grosza” organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom. Głównym jej celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji i wychowującym się poza własną rodziną.

W tym roku szkolnym uczennice kl. VIII w ramach wolontariatu, we współpracy z nauczycielem koordynatorem, komisyjnie przeliczyły zebrane pieniądze i sporządziły protokół z przeprowadzonej akcji. Wspólnie uzbieraliśmy ważącą ponad 15 kg górę grosików o łącznej kwocie 684,77 zł.

Akcja w naszej szkole prowadzona jest od kilku już lat na zasadzie współzawodnictwa międzyklasowego. Tegorocznym zwycięzcą została klasa trzecia, która zebrała najwięcej grosików w przeliczeniu na ucznia. W nagrodę otrzymała słodki upominek.

Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za gest życzliwości i dobroci. W Górze Grosza każdy Wasz najdrobniejszy grosik ma wartość i moc.

 

 

 

 

konopnickam

 
 

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem".

Maria Konopnicka