BIP

indeks

SZKOŁA NA WIDELCU

logo szkola widelec

CYBERNAUCI

Cyberauci logo for light

Zdrowo i sportowo

BOHATERON

bohater

Małopolska w zdrowej atmosferze

Powietrze

OWOCE W SZKOLE

TalentowiSKO

 

talent

26 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny. O 9:00 spotkaliśmy się w kaplicy w Harkabuzie na mszy świętej, a potem rozpoczęły się uroczystości w budynku szkoły. Po odśpiewaniu hymnu szkoły uczniowie klasy VI przekazali sztandar młodszym kolegom z klasy V.  Następny punkt programu to pożegnanie szósstoklasistów. Z tej okazji młodsi o rok koledzy przygotowali krótki program - koronację naszych wyjątkowych absolwentów oraz wręczenie pamiątkowych upominków. Mamy nadzieję, że cała koronowana jedenastka będzie bardzo dobrze wspominać Szkołę Podstawową w Harkabuzie.

Po piosenkach w wykonaniu uczestników szkolnego kółka muzycznego, nadszedł czas na rozdanie świadectw uczniom ze średnią powyżej 4, 75 oraz przyznanie nagród. W szkolnym Konkursie na Najładniejszą Salę w kategorii kl. I-III wygrała klasa III nagrodzona paczką słodyczy, zaś w klasach IV-VI wygrała klasa V - tu nagrodą było 100 zł (nagrody ufundował Samorząd Uczniowski). Co roku sporo emocji budzi konkurs zorganizowany przez redaktorów szkolnej gazetki "Lizus" - w tym roku nagrodą był tablet. Jeden z najmłodszych uczestników akademii wyciągnął los i tablet powędrował do Magdaleny Bieniek z klasy "0" - gratulacje!

Ostatnia część dzisiejszej uroczystości to spotkanie z wychowawcami w klasach, pożegnania i  ostatnie uściski z szóstoklasistami, którzy bardzo długo nie mogli rozstać się z panią Kingą...

Przed nami wakacje! Oby były SŁONECZNE i bezpieczne! Do zobaczenia 1 września!

 

Zobacz zdjęcia!

 

 

 

konopnickam

 
 

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem".

Maria Konopnicka