BIP

indeks

SZKOŁA NA WIDELCU

logo szkola widelec

CYBERNAUCI

Cyberauci logo for light

Zdrowo i sportowo

BOHATERON

bohater

Małopolska w zdrowej atmosferze

Powietrze

OWOCE W SZKOLE

TalentowiSKO

 

talent

 

19 czerwca zakończył się rok szkolny 2018/2019. Po mszy świętej spotkaliśmy się na akademii. Rozpoczęło ją przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka" przygotowane po angielsku przez uczniów klas V i VI pod kierunkiem pani Kingi. Miło nam poingormować, że przedstawieniem tym nasza szkoła wywalczyła I miejsce w XXVI Wojewódzkim Konkursie "Bliżej świata". Jak pokazali uczniowie - nagroda jest w pełni zasłużona!

Punktem nstępnym tegorocznej akademii było pożegnanie absolwentów - szkolne mury po raz pierwszy po 20 latach przerwy opuścili uczniowie klasy VIII. Program artystyczny i pamiątkowe upominki przygotowali dla nich koleżanki i koledzy z klasy VII. Nagrodziliśmy także uczniów z bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz ze wzorową frekwencją.

Pan dyrektor nagrodził również za 35 lat pracy panią Marię Gniecką, której życzymy kolejnych sukcesów, dużo cierpliwości i uśmiechów.

Ostatni punkt programu u wielu osób wywołał łzy wzruszenia - po 37 latach pracy na emeryturę przechodzi pani Zofia Śmich, która wdzięcznych wychowanków ma nie tylko wśród uczniów, ale także wśród rodziców i nauczycieli. Za ogromne zaangażowanie w pracę, uśmiech i dobre serce podziękowaliśmy pani Zosi wszyscy: pan dyrektor, nauczyciele, pracownicy obsługi, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich uczniów. Pani Zosiu, będziemy tęsknić za pani spokojem i fachowym wsparciem...

Kochani uczniowie, bawcie się dobrze, pamiętajcie o zasadach bezpieczestwa w każdym miejscu, w którym będziecie wypoczywać! Do zobaczenia w poniedziałek 2 września :)

 

Zobacz zdjęcia.

 

 

 

 

konopnickam

 
 

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem".

Maria Konopnicka