BIP

indeks

SZKOŁA NA WIDELCU

logo szkola widelec

CYBERNAUCI

Cyberauci logo for light

Zdrowo i sportowo

BOHATERON

bohater

Małopolska w zdrowej atmosferze

Powietrze

OWOCE W SZKOLE

TalentowiSKO

 

talent

 

Tegoroczne Święto Niepodległości uczciliśmy biorąc udział w akademii, której głównym programem był występ uczennic z klasy VI, które pod opieką pani Ilony przygotowały przedstawienie pt. "Tajemnica babci Wandy, czyli co wąsy mają wspólnego z niepodległością". Oczywiście okazało się, że chodzi o "najsłynniejsze wąsy Rzeczpospolitej", czyli wąsy Józefa Piłsudskiego. W części muzycznej uroczystości wysłuchaliśmy pieśni patriotycznej - na trąbce zagrał uczeń z klasy VII, następnie w duecie wystąpiły uczennice klasy VII, a potem porywająco zaśpiewał nasz szkolny zespół prowadzony przez panią Marcelinę. Na zakończenie wszyscy zaśpiewaliśmy hymn dołączając w ten sposób do akcji "Szkoła do hymnu", w której w tamtym roku wzięło udział ponad 24 tysiące placówek. Przedstawiciele naszej szkoły wezmą również udział w gminnych obchodach Dnia Niepodległości w poniedziałek 11.11.2019r.

 

Zobacz zdjęcia.

 

 

konopnickam

 
 

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem".

Maria Konopnicka

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 1

Wczoraj 1

Wizyt w tym tygodniu 2

Wizyt w tym miesiącu 118

Łącznie wizyt 67314