Uczniowie klasy drugiej i trzeciej wzięli udział w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Na początku była miłość – moja rodzina”.
Ich prace pełne były ciepła i miłości do rodziców, rodzeństwa oraz najbliższych. Organizator konkursu podkreślił, że wszystkie dzieła wyróżniały się talentem, pomysłowością, zaangażowaniem i ogromną wyobraźnią młodych artystów. Podziękował także nauczycielom-opiekunom konkursu, którzy wspierali uczniów w przygotowaniu prac. Każdy uczestnik tegorocznej edycji otrzymał za udział w konkursie pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek.

