W dniu 12 czerwca 2026r nasi uczniowie: Michał Fic z klasy VI, Patryk Zborek z klasy VII, oraz Mateusz Łabuda z klasy V brali udział w Turnieju Szachowym o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej.
W Turnieju brało udział 36 uczestników z szkół z Gminy Raba Wyżna, Spytkowic oraz z Podwilka. Uczniowie dzielnie w sportowej atmosferze szachowali i matowali przeciwników w tej królewskiej grze, rozgrywając 7 partii po dziesięć minut każda.
Patryk Zborek z klasy VII zajął indywidualnie najwyższe czwarte miejsce. Gratulujemy serdecznie. Życzymy naszym szachistom dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji szachowych.

