W dniu 12 czerwca 2026 r. laureaci konkursu plastycznego pt. „Ornamenty i wzory ze słowackich regionów” wraz z rodzicami uczestniczyli w uroczystym odbiorze nagród oraz wernisażu prac pokonkursowych, który odbył się w Jabłonce.
Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe. Ich prace można podziwiać na łamach czasopisma „Život” oraz w specjalnym folderze wydanym przez organizatorów konkursu.
Dodatkowo Marysia Możdżeń, zdobywczyni pierwszego miejsca, otrzymała zaproszenie do Warszawy na wernisaż prezentujący nagrodzone prace.
Jesteśmy z Was dumni, drodzy Uczniowie! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

