Dzisiaj tłusty czwartek! Jak w latach poprzednich, tak i w tym roku Samorząd Uczniowski naszej szkoły przyłączył się do akcji charytatywnej "Pączek dla Afryki". Mamy z Rady Rodziców od rana zadbały o pachnącą atmosferę w szkole - prócz pączków każdy mógł spróbować oponek, chrustu i mini pączuszków. Dziewczyny z Samorządu krążyły w czerwonych koszulkach zbierając od chętnych datki za te pyszności. Dziękujemy za hojność, ponieważ udało się nam uzbierać 800 zł.

Między kulinarnym szaleństwem mieliśmy też dziś okazję przeżyć dość szalone spotkanie z kolejnym spektaklem znanego nam już teatru dla dzieci z Rabki-Zdroju - Chrząszcz w trzcienie - tym razem ze spektaklem "C jak cyrk". Raczej nie było to przedstawienie dla naszej uczniowskiej starszyzny, chociaż Chrząszcz potrafi bawić także dorosłych (niektórzy dorośli to potwierdzają!). Plusem Chrząszcza jest poczucie humoru (momentami lekko absurdalne), prostota, która pobudza wyobraźnię i świetny kontakt z publicznością. Dziękujemy Radzie Rodziców za możliwość udziału w tym teatralnym wydarzeniu.

Zobacz zdjęcia.

 

 

konopnickam

 
 

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem".

Maria Konopnicka

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 3

Wczoraj 35

Wizyt w tym tygodniu 72

Wizyt w tym miesiącu 362

Łącznie wizyt 58058