BIP

indeks

SZKOŁA NA WIDELCU

logo szkola widelec

CYBERNAUCI

Cyberauci logo for light

Zdrowo i sportowo

BOHATERON

bohater

Małopolska w zdrowej atmosferze

Powietrze

OWOCE W SZKOLE

TalentowiSKO

 

talent

Dzisiaj tłusty czwartek! Jak w latach poprzednich, tak i w tym roku Samorząd Uczniowski naszej szkoły przyłączył się do akcji charytatywnej "Pączek dla Afryki". Mamy z Rady Rodziców od rana zadbały o pachnącą atmosferę w szkole - prócz pączków każdy mógł spróbować oponek, chrustu i mini pączuszków. Dziewczyny z Samorządu krążyły w czerwonych koszulkach zbierając od chętnych datki za te pyszności. Dziękujemy za hojność, ponieważ udało się nam uzbierać 800 zł.

Między kulinarnym szaleństwem mieliśmy też dziś okazję przeżyć dość szalone spotkanie z kolejnym spektaklem znanego nam już teatru dla dzieci z Rabki-Zdroju - Chrząszcz w trzcienie - tym razem ze spektaklem "C jak cyrk". Raczej nie było to przedstawienie dla naszej uczniowskiej starszyzny, chociaż Chrząszcz potrafi bawić także dorosłych (niektórzy dorośli to potwierdzają!). Plusem Chrząszcza jest poczucie humoru (momentami lekko absurdalne), prostota, która pobudza wyobraźnię i świetny kontakt z publicznością. Dziękujemy Radzie Rodziców za możliwość udziału w tym teatralnym wydarzeniu.

Zobacz zdjęcia.

 

 

konopnickam

 
 

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem".

Maria Konopnicka

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 2

Wczoraj 15

Wizyt w tym tygodniu 62

Wizyt w tym miesiącu 62

Łącznie wizyt 66648